jirka F

Má šéf v práci nějakého zástupce, který ho v případě nemoci zastoupí?

Odpovědi
quentos

Obvykle ano, říká se mu zástupce (ředitele nebo podle toho, jak se funkce šéfa v daném podniku jmenuje).

Kepler

Na významnějších manažerských postech obvykle zástupce bývá, jinak může být taky dočasně pověřen.

elkon

Každý šéf mívá zástupce, nebo aspoň někoho pověří zastupováním, je-li potřeba.

Lgee

Ano, i v pouhé nepřitomnosti.

Pepa25

Každů musí být zastupitelný, nejen šéf – pokud není, tak má firma problém.