autacek

Lze nějakým legálním způsobem zamezit tomu, aby zde měly občas nejvíce palců chybné odpovědi?

Například, bude-li někdo tvrdit, že ze zeleniny má nejvíce železa špenát a pět „veteránů“ mu to opalcuje..

Nebo jak včer zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohu-se-branit-proti-upozorneni-na-konec-pracovniho-pomeru-sjednaneho-na-dobu-urcitou

Nejlepší odpověď
NoFear

Nelze. Své rozhořčení můžeš vylít v sekci diskuzí. ;)
Jinak by se to dalo zamezit u všeho, co může být jen věcí názoru a to už by stejně bylo omezování svobody volby (komu ohodnotit odpověď). A každý stejně hodnnotí spíš podle sympatií, ne objektivnosti.

Další odpovědi
Pepa25

Ne. Označování nesprávných nebo dokonce nesmyslných odpovědí jako užitečné nebo největší počet palců u nich je věc, které mě na tomto webu štve ze všeho nejvíc (třeba nějaké bodování nebo nahlašování apod. hrátky mě nechávají úplně klidným).
V současné době se tu dostanu několikrát denně, ale dřív bylo skoro pravidlo, že jsem narazil na otázku, která měla špatné, mohutně opalcované odpovědi, tak jsem připsal svou, třeba i ozdrovovanou, která se ale už napořád krčí úplně dole.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… a už je to tu zase, je rozdíl mezi nejlepší a správnou odpovědí, ne vždy je chybná odpověď špatná …
… ale sebevědomí máš teda vysoký, myslet si, že ta tvá je jedině dobrá — trochu ti napovím: jen blázen může očekávat prodloužení smlouvy, když jde firma do kopru, no a tím pádem by vše podle tvé rady projel …

autacek

@McM no jo, někdo mý holt vysoký sebevědomí a jiný nikdy nepřekoná ani svůj stín

quentos

Jako minule: „… zamezit, aby zde neměly…“ Takže NEMAJÍ chybné odpovědi nejvíc palců a ty chceš, aby měly?