Lgee

Kolik máte na svačinu do práce či školy?

Kolik máte ve skole či v práci denne v prumeru na svačinu, případně kolik dostáváte od rodičů?

Odpovědi
Emefej

Jsem na tom bídně, rodiče mi na svačiny nedávají ani korunu.

zjentek

Mám 200 kč denně (8eur) na jídlo na celý den. Jak si je rozvrhnu je moje věc, od rodičů jsem v tomto ohledu nedostal v životě ani floka.

Myslím že dvě stovky stačí, aby se člověk zdravě najedl když je chytrý. Čili rodina čtyři členové k tomu nepotřebují více, než pouhých 24k/měs. Realitu všichni znají. A ceny jdou závratně nahoru. Vítejte v ČRdeli, i když přes kovid už ji vlastně nevnímáte a to jde. Hrejme tu hru s nimi. Dobré chutnání.

Dnes má každý rovnou šanci a tato pak není vidět zejména na svačinkách dětí ve školách.

cochee

Svačinu v práci nepraktikuju, ale jinak od mámy dostávám 2600 měsíčně. To ale není na svačiny (předpokládám, že mluvíš o penězích na svačinu a ne o obecných penězích), to je podíl na celkových měsíčních výdajích.

quentos

Posledních několik let nesvačím. Dám si snídani a pak až oběd.
V letech 2011–cca 2018 jsem chodil třikrát týdně učit do nejmenované firmy, kde měli v kantýně takové dobroty, že jsem neváhal do svačiny vrazit 50, ale klidně i 100 Kč.

zjentek

Oprava: je to vidět na těch svačinkách.

JežíšKristus

lol