Lukáš Rusek

Koho si myslíte, že zvolíte na podzim vy nebo lidé této republiky nejpravděpodobněji?

Pokud zvolíte odpověď jinou tak napište koho prosím.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Alesh

Jinou

„vy nebo lidé této republiky“ … nejdřív si udělej jasno, na co se chceš zeptat. 🙂

Další odpovědi
Nassin

ANO

Pochopitelně ANO, ať bude premiérem pan Babiš či nikoliv. ANO udělalo pro obyčejné lidi mnoho, a věřím, že i udělá. Vivat ANO!

tonios90

ANO

Bohužel nevidím jinou alternativu

Reganois

Jinou

Nevím, jsem tak znechucený tou politikou, že nevím, jestli půjdu. Jinak zvažuju mezi těmi dvěmi opo koalicemi. Obecně mám blízko ke STAN.

Malvína

Jinou

Rozhodně ne ANO. Těch podvodů a špíny bylo za poslední rok přespříliš.

zjentek

Jinou

Vsadím si u sazkovky na koalici ANO s Piráty.

Nezapomínejme, že ANO je vlastně Akcí Nespokojených Občanů. Přeloženo do ČRdelštiny: občané s politikou v zemi NEBYLI SPOKOJENI a tak založili/podpořili onu akci – akci nespokojených ovčanů = ANO. To by mělo být jasný i hotentotovi.

Tak se teď jako v nějakým laciným snímku Bony a klid občanů laskavě neptejme, CO VLASTNĚ CHTĚJÍ. Občané to VĚDÍ DOBŘE! Dodnes mají v živé paměti vytunelovanou a následně amnestovanou črdel v režii ODS a jejích žhavých (chápej také jako teplých) špiček.

jirkajirka

ANO

GM

ANO

paul1

ANO

(O_o)

SPD

Jedina vlastenecka strana, ktera ma sanci byt ve vlade

elkon

SPD

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

Obávám se, že tuto interní informaci (pravdivou), si většina lidí nechává pro sebe :)
A raději mlží. Mnoho na výběr není. Vzniklými koalicemi, se pak vše mění.
2 – 3 silné strany se u nás stále, ještě nestřídají, hlasy jsou rozmělněny.