Lukas27

Koho považujete za nejlepšího kuchaře na celém světě?

Nejlepší odpověď
marci1

Hlad. 🙂

Další odpovědi
Smack

Moje žena 🙂

Disraeli

Souhlasím se Smackem. 😂😂

GM

Sebe. Ode mne mi vždycky chutná.😁

Rokio

Nevím, kterého ve světě, ale dobrý český kuchař je Láďa Hruška.

elkon

To nelze určit, každý jedinec má jiné chutě.

Postmaster

Z díla se pozná tvůrce je to jako ve sportu

aliendrone

Jakkoliv odpověď marci1 je nejlepší, souhlasím se Smackem. Událost v indickém Bhópálu má na triuku Kepler (přesněji jeho ruprecht), jak jsem již vysvětlil jinde.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bh%C3%B3p%C3%A1lsk%C3­%A1_katastrofa

Rozvědka Alienů hlásí, že po jídle Smackovy ženy se budeš olizovat ještě v sanitce! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

GM>>> A JAK se to dělá? Totiž ne že bych byl úpo hororový kuchař, ale stejně mi přijdou lepší jídla, která mi někdo strčí pod nos. Samotný fakt nutnosti vaření je prostě brutálně znechucující. Stejný princip jako u sousedových jahod/malin/ja­ble/čehokoliv – chuhtnají prostě LÉPE, než ty mé, i kdyby byly sebelepší. ;) :D :D

GM

Ráda vařím – klasická česká jídla i z jiných kuchyní, pro rodinu a ráda pohostím i kamarádky a známé a těší mne,když všem chutná. Taky ráda peču – jednoduché buchty i složité dorty. Zavařuji všechno možné, dělám marmelády, džemy, povidla, pečené čaje… Hlavně když mám pro koho vařit.

Arne1

Disraeli: ty znáš Smackovu ženu ?

Disraeli

No právě… 😂