Savier

Kdo mi zaplatí škodu, kterou mi způsobil retardér na silnici?

Odpovědi
Drap

Retardér ti škodu způsobit nemohl. To pouze ty jsi letěl jak prase a potom se neni čemu divit.

Mazec

Nikdo, předpokládám se ten retardér nedal sám od sebe do pohybu a jeho účelem je zpomalit a jak jsem pochopil, svou práci odvedl.

Mravenec

Jsi povinnen přizpůsobit rychlost jízdy svým schopnostem, povětrnostním podmínkám a dopravně/stavebně technickému stavu vozovky + dopravnímu značení.

A ty máš fáro?

zjentek

Zaplatí? Leda tak, že u vás na radnici dáš na odboru dopravy někomu pár facek. 🙏