Kde sehnat linoleum, které bylo vyrobeno v dobách socialismu?

Chci ho do garáže a to socialistické lino mi připadalo opravdu bytelné. Pokud se mýlím, tak mi to můžete vyvrátit.

upřesním. nesháním používané. pokud bylo lepené, tak bude zřejmě znehodnocené

Odpovědi
Kulpix

Jj takové lino vydrželo všechno. Mám ho na dílně už dlouhou dobu a je ještě bez škrábance☺.

V dnešní době laciných napodobenin z číny bude sehnat tohle lino problém. Zkusil bych kontaktovat bazar , nebo někoho kdo likviduje pozústalosti.

mosoj

Mám ho pod pod laminátovou plovoucí podlahou, ale rozebírat ji nebudu. Ona je lepená.
Dokonce je s filcem ( pozor nemluvím o filckách)..

anonym

Taky se po něm pídím. Chci ho dát do chatky.

tforro

Používám ho v kurníku a účel plní naprosto bezvadně. Je staré 50 let a ještě nějaké desetiletí vydrží. Sehnat se dá ve sběrných dvorech, u kontejnerů na jaře a na podzim. Je třeba se tomu shánění aktivně věnovat.

pahl

jedině na skládce…

karfigol

Takové se snad ani sehnat nedá, snad jedině v nějaké inzerci. Pokud chcete bytelné lino, dobré je linoleum Praha od http://1step.cz/ Hodně vydrží a vypadá pěkně