zjentek

Jaký je rozdíl mezi běžným medem z krámu a syrovým, organickým medem?

Nejlepší odpověď
dudu

Poněkud mateš pojmy. V krámě jen v ideálním případě koupíš pravý med, který byl pouze přečištěn a zbaven příp. mechanických příměsí. Obchodníci ti s velkou pravděpodobností nabídnou pančovanou sladkou tekutinu připravenou podobně jako slavíčí paštiku /jeden kůň, jeden slavík/. Největším problémem je, že originál med nemá být vystaven slunečnímu záření.

Další odpovědi
metro

Všechny medy jsou organické, protože obsahují organické látky.

elkon

Med z obchodů nemá s pravým medem moc společného. To se med pouze jmenuje, ale je to „vykradené“, tak tam moc zdraví prospěšných složek není. Pokud chceme kvalitní med, tak jedině od včelaře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.