Rokio

Jsou sukuby neustále nebo často nadržené, nebo své sexuální pudy dokážou ovládat?

Chce tato démonkyně sexu sex pořád?

Nejlepší odpověď
Filip84

Succubus, jako mythologická bytost (domněnka), je mythologická bytost v ženské podobě, byť má mužskou podobu jména. Mužská podoba této mythologické bytosti se zove Incubus.

K čemu Ti bude informace o mythologické osobě opačného pohlaví, když jsi orientován na osoby stejného pohlaví, a k tomu máš doživotní celibát?

Další odpovědi
Mravenec

Tobě to může být jedno, když máš doživotní celibát. 😁

elkon

Ty se o sex nestarej, když o něm nic nevíš.

M i r e k

O démonech je mnoho spekulací a málo informací. Ale budiž. Podle mě nejsou jako my, nejsou nadržení, nemají pudy. Ale těmto otázkám je lepší se vyhýbat, démony je lepší nedráždit, ať už je to cokoli.