zjentek

Jsou nejprodávanější britské listy The Sun, Daily Mail i Daily Mirror bulvárními deníky?

Zda je to vše BULVÁR.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, všechny tři a je jich víc. Je to ale trošku jiný bulvár, než u nás.
https://www.new­tonmedia.cz/cs/me­diainfo-cz/svet/jedinecne-britske-klepy/detail

Další odpovědi
Vojta24

Ano, ono to poznáte už podle toho vysokého nákladu, nízké ceny (bulvár MUSÍ být levnější než toaleťák, hádej proč) a slova „nejprodávanější“, ona totiž NEbulvární média, která se pokouší o jakousi váženější žurnalistiku nemohou být nejprodávanější, nemohou být nelevnější. a typická Esmeralda z kantýny si je prostě nekoupí, protože jazyk v nich je odborný, jsou v něm často cizích slovíčka, nedočte se tam žádné drby, která celebrita byla viděna že pije pivo nebo se šťourá v nose, senzace jako spatření ufo nad rybníkem v Nelahozevsi ani 10 zaručených tipů jak zhubnout aniž by se pohnula o jediný milimetr, co s novinami kde nic z toho není, ty nemohou být logicky „nejprodávanější“ 🙂

jsemjá

Ano, je.