hapiky

Jeli byste do Ruska na okurky?

Okurky se staly jediným produktem, jehož cena od zahájení speciální operace na Ukrajině na pozadí sankcí uvalených proti Rusku klesla. Cena okurek se snížila z 202,9 rublů za kilogram na 185,5 rublů (v přepočtu zhruba ze 46 korun na 42 korun).
V průměru ceny potravin vzrostly o 6,2 %. Náklady na cukr se tak zvýšily o 32,6 %, u rajčat – o 30,8 %, banánů – 28,7 %, cibule – 17,8 %, bílého zelí – 12,5 %,“ stojí v článku.

Odpovědi
Drap

Do Ruska bych klidně jel, ale ne na okurky. Ty mám své.