_136

Je v moderní době běžné žít z podvodu, lichvy a krádeží a majetku a financí z druhých?

Odpovědi
hapiky

Moderní je umět „udělat“ peníze. Jakým způsobem je pro mnohé putna.

Gonfaloniér

Není to moderní, je to tak ve všech dobách. Od toho jsou obchodní a trestní zákony, policie, soudy, právníci a pravidla při obchodech. A taky selský rozum a obezřetnost. Ne všichni jsou poctiví. A každý nemá strach ze zákonů a možného trestu.

Emefej

To není otázka doby, takoví zlotřilci se vyskytovali vždy.