Kepler

Je už naše země tak zajímavá pro migranty?

Nebo se nějak záhadně rozkřiklo po celém světě, že jsem dobrá partie? Poslední dobou se na mém e-mailu roztrhl pytel s nabídkami na sex, seznámení, atd. Téměř denně přicházejí maily v nesrozumitelní češtině nebo angličtině, mnohdy s hanbatými fotkami. Poslední dobou dokonce i od „letušek a manažerek“ z Francie, no týýý brďo…
Jak jste na tom vy, pánové?

Nejlepší odpověď
elkon

Je to jen známka toho, na jaké weby lezeš a jak máš zabezpečený PC.

Další odpovědi
Speed77

Kdo ví na jaké stránky chodíš, kam dáváš odběr, zadáváš svůj email, jak máš chráněný PC a pod. :D Taky na jaké reklamy klikáš (bacha, seš pětitisícím návštěvníkem stránky a právě si vyhrál tablet ;)).
Blokuj, označ jako spam, zvyš ochranu svému PC, síti atd.
Mně nic takového nechodí, sem tam se objeví nějaká podvodná nebo hoaxová a jiná zpráva, ale ty se automaticky přesouvají do složky spam a to jen jednou za čas.

paul1

Pozor na to, politici říkají, že Rusko má u nás jako špiony i krásné ženy.

Alesh

To máš e-mail na Seznamu, ne? Tam mi toho padá do spamu mrtě a určitě si nemyslím, že bych ten e-mail někam zadával, prostě si tu adresu naskenují z webu, třeba z Sbazaru apod.

Od minulého pondělí mi tam napadalo tohle:
SupportSupport : Account need to update ales.blaha@seznam.cz PayPaI account's infor­mation update Dear customer, Your PαyPαl account has been limited for securityVčera 17:51
VannySigned, Sealed, Delivered – Zde je dnešní zápas!♥Vanny💕 (http://www.the­datez.com/SG7i­JUiMGzhIUhbyr­HLnYjxAdhSJNfcXg9Vfyf­RCrCc1vRx2tAdeS­PQCmKLkxGxCc2Ghh7H66uB­GrBUF0R20. 4. 2021
EvaEva vám poslala (1) novou zprávuEva vám poslala (1) novou zprávu (http://tr.sin­gleshopy.onli­ne/index.php/cam­paigns/zg925rgnv­sfee/track-url/cj08180pord19. 4. 2021
partner50plus­Seznamka 50 plusSeznamte se s autentickými lidmi 50 a více let (http://tr.igo­dest.live/index­.php/campaigns/so370091q­l8ce/track-url/vb17. 4. 2021
EvaEva vám poslala (1) novou zprávuEva vám poslala (1) novou zprávu (http://tr.pet­choser.online/in­dex.php/campa­igns/lm427r1cm­26e3/track-url/cj08180pord8416. 4. 2021
místníseznamka­erotická seznamka vás zve k prohlížení nejlépe hodnocených ženských profilůNezobrazili se ti všechny obrázky? Tak klikni zde! (http://tr.cra­zymake.site/in­dex.php/campa­igns/ew011zfm4­v39f/track15. 4. 2021
VinaNová zpráva z místní krásy💞Vina💓 (http://www.da­tingooo.com/4004kwi­dadTrbO0sIG2PXe­iihmOqZ9v-ulIPxbj7GTgh3ghx­ZYb6vO-eogGH6fzkKdTBaAepv-rz4ww2M15. 4. 2021
Odpovědi.czOd­povědi.cz: Smazana odpovedVaše odpověď: Kouříš marihuanu? 🙂 byla smazána administrátorem z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný13­. 4. 2021
EvaEva vám poslala (1) novou zprávuEva vám poslala (1) novou zprávu (http://tr.sin­gleshopy.onli­ne/index.php/cam­paigns/xr812pc42­xcb4/track-url/cj08180pord12. 4. 2021

Mc Merkurion

… taky jsem o tomto spamu slyšel a četl, ale osobně jsem se s ním nepotkal (a to mám pornostránky prolezlý cugrunt), no asi dobrý zabezpečení …

Kelt

No maily mi chodí různé a taky pěkné fotky. Hlavně s nabídkami. Je zvláštní, kolik je tady pěkných a chtivých žen v nejbližším okolí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Ano, je to mail na seznamu.cz, který používám pro styk s rodinou, přáteli, úřady a e-shopy. Zabezpečení mám standardní od Windows. Veškerou takovou poštu hážu do spamu, jenom nevím jak to udělat, aby tam šla automaticky (to fakt jde?)

Pepa25

Mně na Seznamu spam filter funguje dobře, jdou tam automaticky všechny sexuální nabídky i podvody typu „potvrzení platby“ nebo „vašemu účtu hrozí deaktivace“. Označování za spam by mělo paltit na všechny další emaily od daného odesílatele, ale ty se bohužel mění. Blokované adresy jsou k prohlédnutí na Nastavení → Spam → Nastavení filtrování spamu

Speed77

Tak on to email/seznam.cz tříbí sám automaticky, často pozná, když se jedná o spam. Pokud ti chodí něco pravidelně ze stejných adres, tak si je prostě bolkneš, přesuneš do spamu (nevyžádané pošty) a bude to tam chodit automaticky. Jinak je to vážně podle aktivity (na netu), kam zadáváš email a celkové zabezpečení pc. Stáhni alespoň kvalitní antiviráč, nejlépe placený (kolikrát pár stovek za celý rok), VPN a já nevím… Přes IT moc nejsem.