Kazatel

Je příkladným, proč v ČR vše tak dlouho trvá, neb u nás se rokuje, ale v Německu denní?

Nejlepší odpověď
aliendrone

ANO, je to důkaz, že politici u nás berou svoji práci zodpovědně. Zatímco soukmenovci to berou šmahem, tak našinec usilovně dře, nelituje času a námahy. Ostatně jejich výsledky (pokud je porovnáš) tomu odpovídají.
Pochop, že čím déle dáš debilovi volnou ruku k tomu, aby se projeví, tím větší hovadiny zplodí. ;) :D :D

elkon

Nauč se formulovat dotaz srozumitelně.

quentos

německy rokovat = tagen, což by doslovně předloženo bylo vskutku „den(n)it“.

Justin1

Bez tohoto vysvětlení bych otázce také nerozuměl. Slovo „denní“ znám jenom jako přídavné jméno, a tady se najednou objevilo jako sloveso.

Kazatel

Čemu konkrétně z dotazu nerozumíš?