zjentek

Je pravda, že všemi těmi nebezpečnými čmoudy nám Evropu cíleně zaplavuje Alexandr Lukašenko?

Prý jde o snahu Ruska a Lukašenko slouží jako panák vykonavatel, tak nevím. Dosud jsem měl za to, že jde o snahu iluminátů v čele se Sorosem, jenže ti zjevně nekopou na stejným písečku jako Rusko se svým carem. Tak já už v tom mám opravdu hokej a nedivím se pak některým, že za všechno mohou cyklisti. Když ti zhora namíchají bramboračku, tak se není otázce proč divit, děkuji.

Nejlepší odpověď
dubraro

Všemi určitě ne. Ty stovky migrantů, které přivezl Lukašenko a snaží se je propasírovat do Polska a Litvy, jsou nepatrný zlomek z milionů, které si pozvaly západoevropské stá­ty.

Další odpovědi
plebs

Ano diktátor v tom má prsty ovšem Polsko, Litva a šlechta v Bruselu porušuje lidská práva, EU za pomocí obranného paktu NATO a USA předalo moc Talibanu a část Afgánců je ve dvou kleštích EU je nechce a Taliban trestá.

Drap

Jsou to bláboly. Copak je Lukašenko zval do Evropy?

JežíšKristus

Covid je evidentně již na ústupu, a vrací se nám osvědčené téma uprchlíků. Svět je zase v pořádku.
Jinak, ano. Ze severu přišli dva uprchlíci, a z jihu dokonce čtyři. Následovali jasnou kometu a přinesli dary. Startujte gripeny, konečně se nám ty miliardy investované do armády vyplatí!
To, že za vším stojí cyklisti, musí být každému rozumnému člověku jasné!!!!!

Ametyst

Čmoudi sem našli cestu díky vítací politice EU, která se Sorosem kamarádí. Nigel Farage dobře v europarlamentu odhalil, kteří jsou na jeho “výplatní pásce”. EU a její propaganda musí někoho obvinit za svou vlastní neschopnost. Nejdřív se přece vztekali na Orbána, že bránil schengenskou hranici. “Východ” bude vždycky otloukánek pro “vyspělý multikulturní Západ”. Stále si hrají na demokracii, přitom uplatňují metody regulací, které ani Čína nezná.

aliendrone

Hele, já už raději nic nekomentuji a počkám si s čím přijdou naše pravdomluvná a dobře informovaná média. Schválně – KDY objeví, že v tom NÁHODOU mají prsty agenti GRU? Možná že Svrbětice byly vlastně jen nepovedný odstřel při ražbě tunelu, kterým se k nám ten sajrajt měl dostávat! ;) :D :D

zjentek

Drape přímo zvacím dopisem asi ne, ale východ mohl někde vytvořit dokonalé okno.

zjentek

A mohou mě „jisté režimy“ za podobné veřejné otázky najít a ublížit mi? Třeba fyzickou likvidací? Dokázali by i tohle? Fyzicky najít zjentka a ubezdušit?