Marty Koller

Je pravda, že každý může mít svůj názor? Můžu mít i já?

Můžu mít názor co se mi líbí a nelíbí? Nelíbí se mi terorismus a naše vláda, mám radši Rakousko a Itálii než Čechy. Neodsuzuji tlusté holky, prostitutky, a mám rád striptérky. Moc nemusím počítače a radši chodím ven a nosím na sobě módu devadesátých let. Můžu mít takové své názory?

Odpovědi
mmm_x

Každý může mít názor, ten by ale neměl narušovat svobodu ostatních lidí. Dobré názory vycházejí z informovanosti daného člověka a pokud člověk informovaný není tak jeho názor vždy úplně dobrý a hodně lidí s ním nemusí souhlasit. Takže ano, můžeš mít svůj názor, ale nejprve doporučuju něco si zjistit.