dust8

Je opravdu vhodné a praktické trefit se při čůrání doprostřed záchodové mísy?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ne, protože...

Vždy se trefuji trochu do boku mísy, abych nedělal zvuky jak starej opilec.

Další odpovědi
Rokio

Ano, protože...

Podle mě by člověk neměl čůrat mimo záchodovou mísu. Měl by skutečně čůrat doprostřed mísy. Já toho ale nejsem schopen, a proto při čůrání na záchodě sedím.

paul1

Ano, protože...

Kdo to má potom uklízet? Ony ty záchodové mísy bývají neprakticky zhotovené, samé zákoutí, která se obtížně dávají do pořádku.

aliendrone

Jiná odpověď...

Víš, ono je nejlepší si na mísu sednout (pokud tě tedy moc nezlobí artritida v kolenou nebo tak něco). 🙂

  1. nehrozí, že se nějakým lapsem (ať je příčina jakákoliv, třebas protože jsi „šel na jedno“ se zjentkem) strefíš mimo
  2. nemusíš zvedat prkénko
  3. nemusíš ho pak ani sklápět (MOC důležité, pokud jsi ve vztahu, jinak keců milion)
  4. pokud se probudíš „pod stanem“, tak to ani jinak nejde, aby ses bezpečně trefil
  5. viz ostatní odpovědi, jen k Mravencově odpovědi (se kterou souhlasím) bych dodal, že nejde jen o zvuk, ale i o případný zpětný rozstřik mimo mísu (efekt, který využívají např. AP kumultivní střely, kdy pod dopadu na hladinu z ní zpětně/protisměrně vyskakují kapky)
  6. můžeš pohodlně přejít k defekaci, byť jsi to primárně nezamýšlel
  7. zjentek je sexuální loudil NEBO zbloudil, banzai!!! 😉 😁 😁

ZuzanaNa

Ne, protože...

to pak může být hodně slyšet

aliendrone

paul1>>> Potká slon nahatýho chlapa a povídá: „To jsem zvědav, jak se s tímhle chceš nažrat“!? 🙂

  1. možnost > tobě by to slon asi neřekl
  2. možnost > když se narovnáš, tak koukáš jezevčíkovi rovnou do očí

Si prostě myslím, že je LEPŠÍ udržet moč (případný zpětný rozstřik) v míse, než uklízet její okolí.

aliendrone

Rokio>>> Palec za to sezení. 😉

Mravenec

Rokio tady vůbec nejde o mimo/do mísy. Ale o místo V MÍSE, které trefuješ. 😂