dust8

Je nelidské přijít o panictví s prostitkou?

Odpovědi
Gonfaloniér

Ne, protože...

Protože proč by to mělo být nelidské? Sex jako sex. Placený sex, nebo sex bez lásky, jednorázový s promiskuitní slečnou, která si za to nenechá platit. Rozdíl v tom moc není,
Kolikrát rozdíl mezi prostitutkou a některými „obyčejnými“ holkami, které venku potkávám, je v tom, že prostitutky si za to nechávají zaplatit. Některé holky jsou lehké a „dají“ zadarmo. Není moc rozdíl mezi sexem s prostitutkou a s promiskuitní holkou (kterých není málo). Kromě těch peněz av tom, že prostituky můžou být slušnější. A nemusely mít tolik „partnerů“ a možná je u nich i nižší šance na nějakou pohlavní chorobu.
Ne, že bych tím schvaloval prostituci…

Hufnágl

Ne, protože...

… raději to zkusit se zkušenou, než někoho ze sexuálních pudů znásilnit a zneužít.

marci1

Jiná odpověď

Nevím, jelikož nevím co to prostitka je. 🙂