Savier

Jak by vypadal svět, kdyby se normalizovala pedofilie?

Už se normalizovalo spoustu „úchýlek“. Doufám, že to nebude i případ pedofilie.

Nejlepší odpověď
elkon

Jak tě může taková hovadina napadnout, to je nemyslitelné. Zdá se, že začínáš Jít v stopách toho dementa ze Znojma.

Další odpovědi
Ametyst

Asi jako islám. Tam jsou dětské nevěsty běžný jev. Že se to šíři po západních zemích, je zřejmé, když je tam tolik migrantů- muslimů. Vrchnost na Západě před tím zavírá oči a toleruje zvrhlosti. Nechce si rozzlobit budoucí voliče, tak ustupuje právu šaríja.

da ny

To je ještě doznívání, nějaké kocoviny? Nebo nuda, na kvadrát? 😉
Nevím a hlouposti si představovat nehodlám, přemýšlet o nich.....
Snad toho bohdá nebude!
Co se týká pedofilie, zatím u lidí vítězí i zdravý rozum.

Rokio

Ve starověké Spartě byla pedofilie na denním pořádku. Sparťané měli sex s pubertálními chlapci.

Disraeli

Blbě.

Ale pak taky záleží, o jaký by šlo případ. Dětská pedofilie, jistě, velké špatné, ale co u náctiletých… tam se akorát liší věk, kdy jsou považováni za dostatečně staré, aby mohli mít sex, příp. i děti. Rozuměj, že u nás je to od 15, ale v jiných zemích je to třeba od 17 nebo dokonce 19. Takže co je u nás legální, je jinde nezákonné a dokonce bys označen za „pedofila“, kdybys měl styk třeba s 16letou. Je to relativní. Jinde je to zase třeba už od 12 let. Častých je těch 14 a 15 let… ale prostě se to liší země od země. Dokonce i státy ve federaci to mívají odlišně (třeba USA). Co je legální v Texasu, nemusí být v Arizoně, atd.
Celkově je to myslím až 9 nebo 10 let ta věková hranice, která je proměnlivá mezi státy (od nejnižšího po nejvyšší věk).

Savier

Pardon. Tuto otázku jsem trochu přehnal. Už se to nebude opakovat 😕

Disraeli

Ani ne. Prď na něj,

Jak píšeš, normalizovaly se už různé odchylky, úchylky, podivnosti/ší­lenosti…
Pederastie aj. byly taky v některých kulturách v historii považována za „normální“… i jiné zvrhlosti. Takže otázka to není hloupá ani neopodstatněná (jak už psal Dochy – vzhledem k proměnlivosti společnosti atd).

Savier

Pro – elkon

Dochy

elkon: Nechápu takové odsuzování něčího dotazu. Před pár lety u nás bylo nemyslitelné mluvit o homosexuálním vztahu. Ještě o pár let předtím byli homosexuální vztahy trestané. Teď je to víceméně norma, navíc někdy i pozitivně diskriminovaná.

Zákony jaké máme nyní na ochranu mladistvích tu také nebyly vždy a vzhledem k vývoji ve společnosti bych nebyl překvapen, kdyby se některé věkové limity začali posouvat.