zjentek

Je ještě i dnes populární rozdávat chlapcům na Velikonoce malovaná vajíčka?

Tak co koledníci, kolik jste si dnes vykoledovali malovaných vajíček?

Vím, na otázku trocha brzy, ale já už jsem z výpravy zpět. Také je to dáno tím, že známých bab dost ubylo a hřbitov jsem obšlehnul jen tak na rychlíka – pár švihů do náhrobků a jen po kapce voňavky na hrobečky… Nicméně potomstvo některých a také některé přeživší se mě snažily převážně ožrat anebo mně nacpat nějakou čokoládu, přestože někde ještě mají i slípky. Jako by zmalovaný vajco bylo cosi méně, za co by se měl člověk stydět. I když co si budem… za ty vajca z řetězců bychom se jako lidstvo měli skutečně stydět.

A jak to vidíte vy? Zmalovaly vám dnes pořádně vajca aspoň někde?

Kategorie „tradice“.

Odpovědi
Mirek Darvas

Za tuhle dobu už ne, musíme počkat až covid skončí a pak v tu dobu to bude populární, jinak ne.

Tabea

Lepší jsou oříšky v hořké čokoládě.

Mc Merkurion

… ne, je lepší a modernější ti tvoje zmalovat (když se to umí, prej je to fičák) …
… no, nevím, dnešní den, je vždycky jak vymalovanej: stará od rána kmitá a stará se, jen aby nedostala na holou …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.