Savier

Je Česko drogovým rájem?

Pijememe nejvíce alkoholu, kouříme nejvíce a trávy bohůžel jsme i pervitinová velmoc. Je tedy Česko drogovým rájem? Proč tomu tak je? Bylo to tak i před revolucí? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neni

Další odpovědi
Emefej

Nepijeme nejvíce alkoholu, nekouříme nejvíce. S tím pervitinem je to asi pravda, ale pervitin je v celosvětovém měřítku zcela okrajovou drogou.

da ny

Mezi ráje neřesti se řadit můžeme, do ráje produkce drog, jistě ne.

Za dvacet let války v Afghánistánu se spojencům nepodařilo porazit Tálibán, ani vymýtit výrobu opia v zemi. Jeho produkce naopak stále roste. ´(2021).
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/drogovy-raj-vzkveta-americke-stihacky-marne-bombardovaly-hlinene-chatrce-152611
Z Olomouckého kraje se stává moravský drogový ráj, vede heroin a pervitin (4. července 2023)
Zdroj: https://www.id­nes.cz/olomou­c/zpravy/drogy-narkomani-kriminalita-statistika-pervitin-heroin.A230703_734­510_olomouc-zpravy_stk
Do vězení se po propuštění vracejí v Česku až tři čtvrtiny vězňů. Mezi zvlášť ohrožené patří drogově závislí.
https://denik­n.cz/1011074/­vyskocit-z-kolotoce-drog-a-vezeni-s-navratem-na-svobodu-pomaha-novy-projekt/
Sedm nových hříchů: Česko je ráj drogových neřestí (2016)
https://www.li­dovky.cz/byznys/sedm-novych-hrichu-cesko-je-raj-drogovych-neresti.A161226_133­224_moje-penize_ele

Zdejší podnikatel (v kraji), trenér malých tenistů, a známá firma/figura, „pěstoval“ v garáži (pronajaté) konopí. V prvotrestu, dostal 8 let. 3 roky si vyplatil. Nastoupil nedávno do vězení, na 5 let (možná ho pustí dříve).
Za vraždu, znásilnění jsou trestní sazby nižší.

cappuccino

Cesko a hlavne Praha je kvuli sve geograficke poloze rajem drogovych dealeru.

plebs

Česko je pervitinová kuchyně Evropy kde se dobře vaří a zásobují okolní státy, již to nabralo vyšší úroveň místní kuchaři spolupracují s mexickými gangy.
Jak se bude vyvíjet trh s tvrdou drogou záleží na Afganistánu, kde to má v rukou Taliban.
Již také je genderová rovnost kdy každý druhý uživatel perníků, sedativ a léčiv proti depresi jsou dámy.
Možná se to změní až dorazí synteťák Fentanyl ze země za velkou louží.

carlos111111

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com