FlAsh_7

Je Ambis dobrá vysoká škola?

Odpovědi
da ny

Soukromé školy chrlí „také absolventy“.
Nic o její kvalitě nevím, nechci zpochybňovat (sloučené 2 školy).
Pokud zaměstnavatel nabízí práci absolventům VŠ ekonomického směru, vždy
dá přednost těm ze státní VŠ (nejlépe pražské VŠE). Podobné je to u škol se zaměřením na právo. Ve zdravotnictví se to týká spíše VOŠ „seriozní VŠ jsou v tomto oboru hlavně státní. Uznání ve světě je u státních škol individuální, napříč různými
obory. Některé mají velmi slušné jméno.
Jde hlavně o to, zda absolvent najde uplatnění na trhu práce v praxi a jak se v ní osvědčí. Některých je nedostatek, jiných je neplánovaný nadbyte.

viiliinek

Škola má opravdu šílenou úroveň a byla vytvořena za cílem vytáhnout ze studentů co nejvíce peněz. Platíte za každou administrativní komunikaci, za vše. Musíte se zavázat zaplatit školné dopředu, i přestože skončíte, pokud do dne nezaplatíte, načítají se vám šílené poplatky každý den. A dle dalších recenzí je podobných názorů, jako je ten můj opravdu spousta. Tuto školu bych nedoporučila ani svému největšímu nepříteli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.