paul1

Já bych se přikláněl k levanduli, máme něco podobného, ale ne tak vzrostlé.

Další odpovědi
Drap

Škoda že neni vidět list. Osobně bych hádal levanduli. Je spousta druhů levandule, ale i spousta druhů šalvěje.

EKSOT123

Levandule prý má spoustu druhů a tohle bude nejspíš jeden z nich. Jinak řečeno, každý asi vidí, že toto není běžná levandule lékařská.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ale… Na druhou stranu, když zvětším, najedu na detail, tak bych sám fakt tvrdil, že je to levandule. Jsem v pasti, no…