_136

Jakým způsobem se ve vězení řeší pohlavní styk, když odsouzený muž nebo odsouzená žena mají na cele stejné pohlaví?

Nejde mi do hlavy, jak se v kriminále řeší pohlavní styk, přece nejde abstinovat mnoho let bez sexu. Jakým způsobem mají vězni sex nebo jakým způsobem to řeší, když jsou na cele 3–4 osoby stejného pohlaví?

Nejlepší odpověď
quentos

Proč by nešlo? Abstinuju od něj 16 let a taky žiju.
„Neřeší“ se to nijak. Je to součást trestu.

Další odpovědi
da ny

Zbytečně plýtváte energií a namáháte nevhodně mozkové buňky. :D
Nic složitého. Zřejmě máte falešné představy o pobytu ve vězení.
Nyní v době covidu to mají složitější ti, kteří mají možnost návštěv partnerů nebo vycházek. Případně placených „služeb“. To je ve vězení několik posledních let dostupné a možné. Abstinence není nic složitého. Ostatní řeší stejně, jako někteří doma. Sebeobsluhou.

seraphico

Tak možností je víc. Buď prostě abstinují, masturbují nebo mají sex sami mezi sebou.

autacek

V tomto ohledu mají výhodu tzv. 4% menšiny, ostatní jsou zde diskriminovaní a musí se spokojit a Ančou dlančou, občas povolenou návštévou, případně jsou donuceni potřebou vypustit páru přeorientovat se, byť nedobrovolně, na stejné pohlaví.

aliendrone

Nejčastěji? Asi takhle https://youtu­.be/entE-hg8ib8?t=61 . ;) :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.