Sjømann

Jaký máte názor na maminky, které na veřejných místech vytáhnou prs a začnou kojit dítě? Je to vhodné?

Na poště, v restauraci, v bance nebo v obchodě. Chápu, že je to někdy nutné, ale od toho jsou nějaká soukromá místa, ne? Jaký máte na to názor?

Nejlepší odpověď
da ny

jiná odpověď (prosím rozvést)

Co není zakázáno, je povoleno.
Nijak mne to nepobuřuje, nevadí. Je mi to fuk!
Kojenec má dlabanec k mání, podle svých potřeb. Okamžitě, v hygienickém balení 😉
Většina maminek se nevystavuje „na výsluní“, poodejde stranou (pokud je to možné)
.
Když to nějakého zapšklého člověka, rádoby moralistu pobuřuje, může z místa sám odejít. Neočumovat.

Další odpovědi
plebs

jiná odpověď (prosím rozvést)

Sjomann co není zakázáno je dovoleno podívej hafíci na veřejnosti souložej, ptáčkové také to nikomu nevadí a pokud má dáma krásné silikony a la Lejla a spol. není to nádhera na pohled.

Rokio

Je to spíše nevhodné, nemělo by to tak být, ale dá se to pochopit.

zjentek

jiná odpověď (prosím rozvést)

Zde vidíme ten odporný libertinismus často spjatý s demokratickou společností- krmit děcko kdykoli a kdekoli si zařve. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ Přitom všichni víme (JE PROKÁZÁNO) jak důležitý při stravovacích návycích je REŽIM (!!!), daný zejména dodržováním přesných časů stravování, než samotnou jeho skladbou. Nejsme jen to, co jíme, ale náš obraz dotváří především skutečnost, JAK to sníme! Takže i zde se můžeme podívat a veřejně spatřit, jak která maminka učí své dítě chování již od kojence. Děkuju.

(Již jsem se na veřejnosti setkal s lecčím, dokonce i s maminkou, která v zoo na sedátku nedaleko občerstvení pravačkou tlačila prs do úst kojence přičemž levačkou tlačila do řepy hotdog či kebab, nebo co to… LEVAČKOU [Haré Krišna🙏🙏🙏]!!!)

Arne1

Je to spíše normální, osobně se nad tím moc nepozastavuji.

Savier

Je to velmi nevhodné, od toho jsou soukromá místa.

Pokutovat!!

iceT

Nemám na to vyhrazený názor, je mi to celkem jedno.

No, já když mám hlad, tak se taky na ulici najím, od toho je na každém rohu kiosek s občerstvením. Jestli by ti, co jim kojící matka vadí, raději poslouchali hladem řvoucí dítě, tak prosím, ale podle mě nejsou normální oni.
Ale dneska vadí všechno všem.

ZuzanaNa

Je to spíše normální, osobně se nad tím moc nepozastavuji.

Myslím si, že ta maminka se taky nemá zájem ukazovat, ale dělá to pro dobro svého dítěte.

Drap

O takové mamince si nemyslím nic a o jejím dítěti si myslím, že má hlad. Nevidím na tom nic nepatřičného, ani nevhodného. Pokud to někoho pobuřuje, muže přece kamkoli odejít. Osobně to viním tak, že lze konstatovat, že dítě i maminka jsou zdraví a normální.