Jaký je rozdíl mezi výkřikem jau a jauvajs?

Jauvajs je pro silnější bolest?

Nejlepší odpověď
kodl67

Neznám nikoho kdo by se praštil např.kladívkem a pak přemýšlel co zvolit za výkřik.
Já nepoužívám ani jau,ani jauvajs.
Můj bojový pokřik bývá:Do prd…,do hajzlu,kur. .,3,14 ča

Další odpovědi
Veru007

Spousta lidí používá citoslovce bolesti ještě před očekávanou bolestí. Začnou ječet ještě dříve než je třeba a v tomto konkrétním případě je to rozdíl jednoho poschodí. První citoslovce použije člověk, který vyskočí z prvního patra a to druhé z druhého či vyššího.

Je to ryze praktické, druhé by nestihl dopovědět při skoku z prvního. :p

Drap

Jediný rozdíl je v tom, že jau je kratší.

luckykubrt

Ještě kratší je „AU“ – je to i chemické označení pro zlato. 🙂