dust8

Jaká je vaše ranní rutina?

Nejlepší odpověď
anonym

Roztáhnout žaluzie a podívat se na aktuální počasí :)

Další odpovědi
DoTazatel

Teď žádnou takovou nemám. Obměňuju to. Navíc teď se pokouším o polyfázové spaní, ale moc mi to zatím nejde.

Jednu dobu jsme měl rozvrhy a každý jiný (podle toho, co jsem právě potřeboval dělat – v čem se zlepšit, čemu se věnovat, atd..).

Většinou vstávání kolem 4:00, otevření okna, dýchání, pak se jdu napít a opláchnout obličej. A dál už jsem o měnil: trocha lehčího cvičení, snídaně, meditace, jednu dobu i ranní běh – ale to už dlouho nedělám (dlouho už běhám večer – až k noci) a už ani tu meditaci – teda, ne po ránu, no a pak už normální den podle (různých) rozvrhů nebo povinností (které jsme si většinou sám stanovil).
Vlastně i ta ranní rutina byla součástí rozvrhů, a taky jsem to měnil, podle toho abych si to, co nejlíp uzpůsobil (ale vyvětrání – probrání a opláchnutí vodou dělám vždy po vstávní, snídani, jak kdy – v poslední době se ji snažím dodržovat).

Hufnágl

Vezmu to postupně: Vzbudit se (to je nejdůležitější z nového dne), chvíli sedět na posteli, navštívit WC, následně koupelnu, mezi tím nastartovat plíce, jít do kuchyně se napít čaje, pozdravit psa a jít ho vyvenčit. Potom uvařit kávu i pro manželku a jít na balkón si zakouřit první z mnoha cigaret.

quentos

Vzbudím se, dopotácím se do koupelny, dám si studenou sprchu (bez toho se neproberu) ve směru krevního oběhu, dám si půllitr tzv. dalajlámova čaje (směsice horké a studené vody), přečtu si maily, pak si udělám černý čaj a kafe (někdy klasické, někdy bezkofeinové, ale to první většinou bývá klasické) – a dál už se to liší podle toho, který den v týdnu je. Buď jdu do práce (bývaly doby, kdy jsem chodil denně na sedmou, to už je naštěstí pryč), nebo si jdu číst, případně hrát scrabble, dokud nenastane čas do té práce odejít.

zjentek

Hufnágl máš v tom binec. Plíce startuješ až jako poslední, dle zpovědi. (;