Themeansar

Jak zjistit, kolik je na světě neznabohů?

Mnozí neznabozi tvrdí, že znají osobně boha a že s ním i hovoří, přitom nikdo dosud nemá důkaz o tom, že zná boha, dokonce se neznabozi nedokázali ani shodnout na tom, jak se bůh jmenuje, a tak má bůh mnoho jmen jako; Hospodin, JHVH, Kršna, Višnu, Brahma, Alláh atd.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mravenec

Jiná odpověď

Věř si v koho chceš. Nás to nezajímá. A tvoje zážitky s drogami také ne.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Jak zjistit? Jedině spočítat, jiný způsob jak to zjistit neni.

elkon

Jiná odpověď

Další zbytečné bláboly.

da ny

Jiná odpověď

Hovory s Bohem I. (Neale Donald Walsch): „Bůh je v každém z nás.“
Kolik je na světě kacířů, pohanů je pro mne zbytná informace. Je mi to fuk.
Bezbožnost, takový údaj možné zjistit není. Zbytná informace (to nikdo sledovat/zjišťovat nebude).
„Neznabozi“ jsou všichni lidé 😉 Nikdo ho nezná, kdo ho viděl? Ani ten, ke kterému případně promlouvá….. 😉
Neznáme ho. Věříme a domníváme se, že ho známe, Bůh trdy je e… i kvantová fyzika má svou definici Boha.
Je naprosto jedno, jaké má jméno, jakou má podobu. Část světa má polyteistická náboženstv

Rokio

Jiná odpověď

To je ryze subjektivní záležitost. Každý vyznavač náboženství ti dá na ní různou odpověď.

paul1

Jiná odpověď

To je nezjistitelné. Nevím ani s určitostí, kolik jich je v okruhu mých známých. S tím se rozhodně chlubí málokdo.

Savier

1 %