autacek

Jak si poradit s nešvarem, že místo odpovědi na otázku je zde často používána přímá řeč a poučování, až urážky tazatele?

Upravuje to nějak zdejší kodex?

Nejlepší odpověď
quentos

Nejdřív si vygoogli, co je přímá řeč. Napsals nesmysl.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jednoduše: … jít příkladem, a neurážet ostatní, nemazat jiný názor atd … to víš, jak kdo zaseje, tak taky sklízí …

Ametyst

Takovým bych poradila, že když už si nemohou pomoci, mají to nechat do diskuze a ne v odpovědi. Když jsem tu byla nová, jeden hysteriik mi dokonce vyčetl, že moje ikonka přece není ametyst, tak co mám tady co psát . 🙂

Emefej

S tím si neporadím, taky mě to štve, třeba tvoje odpověď zde https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vy-vousati-dodrzovali-byste-pripadne-narizeni-vlady-ze-pod-respiratorem-musi-byt-hladce-oholena-tvar

orwell

Jak si poradit? Buď si zvyknout, nebo se na nic neptat. Taky jsou tady tací, co nepoložili ani jednu otázku. Urážky by se zde vyskytovat neměly, to je fakt. Jenže máš lidi, kteří považují za urážku i trochu nevinné legrace kolem tématu, nebo když jim potykáš. Naježí se jako čerti. Jo a pokud si sám někdy do někoho rejpnu, musím taky něco vydržet 🙂 A co se týká poučování, tak to je právě to, co zde očekávám. Jinak bych se neptal.
Hele, neber to všechno tak vážně. Pokud by mě to zde mělo nějak vytáčet a zvyšovat mi to KT, tak odkráčím. Taky jsem byl už mnohokrát smazán, i když jsem sám ještě nikoho nikdy nenahlásil a nehroutím se z toho.

Drap

Začni tím, že budeš pokládat správně otázky.

nyjono

No … hodně s tím souvisí formulace pokládání dotazů.
To je taky velká bída.

zjentek

A tak položme se do toho trocha hloub: a jak TY poznáš, že to, co tady popisuješ, jak to popisuješ, není ve skutečnosti nějaká odpověď? (;

plebs

Neměl byste dráždit seniory a neomylné mudrce poněvadž když nemá na odpověď tak začne napadat nebo poučovat.
Teď si představte když jim zmrazí důchody jak je návrh jednoho odborníka, něco podobného před lety provedl mistr Kalousek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

ametyst > pokud jde o poučování, zameť si před svým prahem. Viz tvá odpověď https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-ziskat-rozvodovy-rozsudek

Ametyst

Emefej: Moje odpověď je upřímný údiv nad tím, že není samozřejmost dostat papír od instituce. To vůbec není nic proti tazatele, ale naopak proti Instituci.Možná jsem to nenapsala správně česky pro tebe. Nebo zanech rychločetby, nešťastníče.

elkon

Hlavně, že ti to nahlášení pomohlo. Nic jsi nepochopil.

Drap

Tady tento ..... nahlašuje a maže všechny odpovědi, pokud neodpovíš tak, jak on si přeje.

Drap

Začni tím, že budeš pokládat správně otázky.

autacek

@quentos Možná se to jmenuje jinak, ale je to přesně to, cos teď předvedl. Místo abys napsal neutrální odpověď na otázku, opět poučování směřované k tazateli. Je takový problém napsat

Přímá řeč je něco jiného, je to to a to?

Je takový problém se pořád nenavážet do osoby tazatele?

elkon

Konstruktivní dotaz dostane konstruktivní odpověď. Když se někdo ptá opakovaně na hovadiny (a nedochází mu to), nebo se chová jako primitiv (a nedochází mu to), tak dostává co zaslouží. A protože to není schopen pochopit, tak pak vše nahlašuje a myslí si jak vyhrál. Ale jen tím potvrzuje to co jsem uvedl výše.