Lgee

Jak překonat strach z tělocviku?

Prosim o změnu tématu na střední školy

Nejlepší odpověď
elkon

Není žádný důvod mít strach. Tělocvik je potřebný pro zdravý vývoj těla.

Další odpovědi
Justin1

Sportuj a tělocvik ti půjde lépe.

Smack

Strach dokáže tělo nabudit, možná budeš podávat lepší výkony než ostatní.

RyuzakiKate

Já ho bohužel nikdy nepřekonala a trápila se s ním celou základku a střední. V maturitním ročníku si naštěstí třída během tělocviku nacvičovala nástup na ples, zatímco já jsem seděla na okně s knížkou. Přitom jsem se ráda hýbala, chodila jsem 2× týdně tancovat a dnes každý den cvičím. To jsou holt ty pitomé osnovy, které hodnotí podle trapných výkonů a la skok do písku nebo hod granátem. Kdyby bylo na mně, vyprdla bych se na míčové hry a zaměřila se na celkové zpevnění a protažení těla, fyzioterapii apod.
Takže bohužel žádnou radu nemám, jen přežít a věřit, že bude líp – bude.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Změnu tématu za tebe nikdo neudělá.