zjentek

Jak pravděpodobné vidíte vítězství Bidena při kandidatuře na prezidenta SS v příštím roce?

Dle mého skromného názoru určitě zvítězí, je to chlapák, neoddiskutovatelná autorita, vše je zde jen o mozku, který světu vládne, Biden se svými energiemi a kvalitami má tomuto světu ještě mnoho co nabídnout a mohl by mu dále docela dlouhou dobu vycházet vstříc dle jeho potřeb, přesně jak si tento náš svět žádá. Ale to se již opakuji- vše je zde jen o mozku. Bůh ochraňuj královnu. Haré Krišna.

Ad Paul1: A proč přesně? Dokázal bys být konkrétnější? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Biden není schopen ani řídit domácnost, natož Ameriku. To vyhovuje válečníkům, kteří spícím Joem manipulují.

Další odpovědi
Drap

Doufám, že už snad ne.

wolstryt

V přímém přenosu sledujeme „pád Říma“ (Západu), který se snaží zuby nehty zpomalit neodvratný osud. Je zajímavé, že upadající impérium si na závěr všeho zvolí staříka, který by si nedokázal vzpomenou na kódy k jadernému kufříku což možná signalizuje, že Východ už dávno převzal roli hegemona.

Kryšpín

Možné je všechno v Česku mají nejvíce šancí ex komunisté v USA demokraté

paul1

Možné je všechno, ale další vítězství Trumpa by byl průšvih.

elkon

Nevidím, je mi to jedno, k životu jej nepotřebuji.

zjentek

Elkone, ale on tebe ano, jako toho maňáska. A docale dobře se mu to daří.

Ametyst

Paule1, o Trumpovi nevíš vůbec nic, tak se zklidni, a nepapouškuj masmedia. Trump by se staral o Ameriku, a ne o Ukrajinu: co je na tom tragického pro nás? Trump není globalista! Zjisti si proboha fakta.

paul1

Nic nepapouškuji, viděl jsem na vlastní bulvy to, co dávali v TV. A viděl jsem, jak dokázal vyhecovat národ k útoku na Kapitol. Musel vědět, jakých nebezpečných činů se dopouští.
Také je za to v současné době po právu souzen.

https://www.bin­g.com/search?pglt=169&­q=%C3%BAtok+na+ka­pitol+usa&cvid=bc49­1d66961541eaa87583a2573f­6290&aqs=edge­.1.69i57j0.34341j0j1&F­ORM=ANNTA1&PC=U531

paul1

Odpověď platí pro Ametyst, ale i pro zjentka.

zjentek

Takže přimět národ k řešení krizí způsobených laxním přístupem a nečinností, je tedy špatně? Co dále jsi viděl vlastními bulvami? Snad ještě něco, čím se tento „redneck“ projevil?

zjentek

Takže, ale, můžeme nadále sedět, nekonečně a nekonečně, svorně jako národ, se založenýma rukama a čekat, až za nás politici vše udělají. Poslušně, vzorně, plni důvěry v autority, paule (než coby nevýznamní chcípneme v tom svým strachu o pohodlíčko na příděl).

paul1

Asi nemá cenu se pouštět do debaty jak vidím. Mně vadí jedinci, kteří se snaží rozdělit lidi, štvát je proti sobě atd. To on umí dokonale, ale zemřeli při tom lidé. No a má další problémy s financemi atd.

zjentek

Nevím, co vidíš. A jak, jako, „rozdělit lidi“. Však stačí ve východním bloku odstranit komunisty, v tom západním demokraty a přijít s novou, čerstvou, mladou krví. jaké rozdělování? Za demokracie sice můžeš mít svobodný názor, ale nespíš ho svobodně uplatňovat. A to, zcela nepopiratelně rozděluje lidi a štve je proti sobě. Tak co s „takovými“ demokraty. No odstranit přece, co jiného. Odstranit ze svobodné cesty a ať si někde v koutě, potom, také mají svůj názor. Třeba. Ten jim nikdo nebere/nevezme.