zjentek

Jak poznáte, že vás ex má jen na sex?

Odpovědi
Tonda Káňa

No mě měla žena jen na peníze a sex… No aspoň to druhé jsme jí uměl dát 😂😂

Rokio

Nikdy jsem nebyl ženatý, takže se mě otázka netýká.

Chodil jsem ale za svůj život s dvěma holkami. Ta první byla dětská láska a s druhou jsme se jenom líbali.

da ny

Snadno, k ničemu jinému nebyl a nehodil se.
Došlo mi to před více než 40 lety trochu pozdě…
Dcera tak má kromě starší sestry, ještě 15 mladších „sourozenců“,
které vůbec nezná 😉
Na 6 platil výživné (mají ho v rodném listu) (nejmladšímu synovi je 8 let, nejstarší dceři 48).
Vypatlanějšího, na sexu závislého „hezouna“(72, bývávalo), tlučhubu
a rádoby krmiče ucha, jsem už více nepotkala 😛
Život píše romány 😉

zjentek

Da ny 🤣🤣😂

da ny

Rokio, dnes nemusí být EX jen bývalá manželka, ale i partnerka
a třeba konkubína 😉