Dvorní šašek

Jak kvalitní je stav svobody v České republice v současné době?

Svoboda projevu, myšlení, tisku…

Nejlepší odpověď
Ametyst

na nižší úrovni

Posedlost mainstreamu zadupat rozdílný názor nebo jiný pohled na věc je úporná. Veřejnoprávní televize nepozve celá léta některé odborníky, kteří mají nezávisle názory a nejsou věrnými kývaly. Lidé se musí spolehnout na internet, kde mohou názory těchto odborníků vyhledat. Trapné je, jak se “veřejnoprávní zpravodajství” samo deklasovalo na službu pro úzkou skupinu lidí.

Další odpovědi
led

jiné

Na úrovni „mládežníckych“ cenzorov verejnej informovanosti, ktorí úspešne kontrolujú a likvidujú v neprijateľných médiách všetko, čo je v rozpore s oficiálnym pohľadom. Takže sloboda, vážení, najmä v strednej EU, je na vysokej úrovni a znižuje sa vzdialenosťou od epicentra informovanosti v smere vetra a ostrosťou uhla pohľadu a sily oficiálnych mediálnych signálov a donucovacích a kontrolných orgánov prenikajúcich do danej oblast v zmysle oficiálnej verzie.
Tak a teraz premýšľajte. https://www.slovnik-synonym.cz/web­.php/slovo/pre­myslet

PS. Ametyst „Posedlost mainstreamu“? kdežeby skôr „Poslušní pisálkové mainstreamu“

mobericsson

na nízké úrovni

https://youtu­.be/NWQDLZTKX-U

Lgee

na vysoké úrovni

Oproti ostatním zemí doslova ráj!

da ny

jiné

Tak přece vidíme/víme, že co se nehodí se „škrtne“ nebo postaví mimo zákon.
Ostatní je „práce“, účelové, informativní, propaganda, případně dočasná euforie (zblbnutí)..

paul1

na střední úrovni

kolibrikon

na nízké úrovni

Tvrdili ti, že Rusko po uvalení sankcí za 3 dny zbankrotuje? Věř jim dál :)

Porkman

na nižší úrovni

Populisté jako je Babiš nebo Okamura nejsou téměř vůbec demokratičtí, k tomu byl Babiš STB.

Ametyst

Led: Ano, máte pravdu, to je přesnější. Pisálkové, kteří nevystrčí nos ze své pražské kanceláře, aby si ověřili informace. Dnes se nic neověřuje, pouze tupě přebírá. Mnohdy se fakta “ ztratí v překladu”.