Lgee

Jak dlouho jste byli nejdéle bez jídla a jak dlouho bez vody?

Jaky k tomu byl důvod?

Odpovědi
quentos

Nezmiňuješ, zda se počítají i nestandardní podmínky. Např. v době nemoci není žádný umění vydržet bez jídla i několik dní (já dal tuším dva, už si to nepamatuju… jeden určitě).
Bez vody opět – záleží na podmínkách. Není žádný umění vydržet bez vody v nečinnosti. Já dal bez vody pěší pochod Úpice – Trutnov se zacházkou do Havlovic a narvaným velkým báglem na zádech, což mohlo být dobrých 17 km, tedy pět hodin za ztížených podmínek. Ovšem s tím, že jsem si před akcí dal v Úpici (jedno) pivo. Důvod byl prostý – pití došlo a nebylo kde koupit.

led

Sú situácie, keď človek na jedlo akosi zabudne. Prirodzene nesmie mať pritom pohľad na jediacich ľudí.
S vodou je to horšie, organizmus potrebuje určitú dávku „vlhkosti“.
Bola situácia, keď som 5 dní nespala, nejedla, len občas zvlhčiť pery. Aj keď to znie neuveriteľne, je to možné zvládnuť bez následkov. Keď sa ma potom pýtali, ako som to dokázala, odpovedala len: „jednoducho, zabudla som, mala som myšlienky inde.“

Funna

ptáš se jen žen?…máš tam bylY…
a odpověď je nevím a nevím…určitě to nebylo ani jednou z nějakého důvodu…