dust8

Hnojí se pole letadly a jak to probíhá?

Nejlepší odpověď
Edison

To se do zvlášť upraveného letadla naplní požadovaný materiál, letadlo odroluje na dráhu, tam vzlétne do stanovené výšky a nad určeným polem začne kropit, sypat, nebo co má naloženo. Po provedení úkonů se vrátí na letiště, tam přistane a odroluje na určené místo.

Další odpovědi
quentos

Ne, hnojí se normálně hnojivem, akorát to hnojivo se občas sype ve formě prášku prostřednictvím letadla. Jak by to vypadalo, kdyby se pole hnojila letadly? Dyť by byla samej hliník, nic by z toho nerostlo a navíc by to bylo šíleně drahý… kolik by se na pohnojení jednoho pole muselo sešrotovat letadel?

zjentek

Potřebuješ povolení, letadlo a prášek >>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5T_uxoV5FuQ

dudu

Od těchto aktivit se již upustilo, protože letadla i chemikálie stojí hříšné peníze. Nyní se rostliny hnojí daleko šetrněji a to buď na list nebo přímo do půdy