_136

Do kterého z těchto 4 států byste emigrovali, kdyby vám to bylo od daného státu nabídnuto?

Velmi by mě zajímalo, do kterého z těchto 4 států byste emigrovali, kdyby vám to daný stát nabídnul, také by mě zajímalo, z jakých důvodů byste do daného státu emigrovali. Diky

Nejlepší odpověď
Ametyst

USA

Proč ne? Tam se ostatně emigrovalo odjakživa. Jsou na to zvyklí. Mám tam přátele a je to tak veliká země, že se dá vybrat místo k životu.

Další odpovědi
Reganois

Jsem spokojen v ČR

V rámci možností. Představuju si jiné země.

dudu

Jsem spokojen v ČR

Kepler

Jsem spokojen v ČR

Justin1

Jsem spokojen v ČR

Několik let jsem žil ve Francii, ale raději jsem se vrátil.

quentos

Jsem spokojen v ČR

Mám zde rodinu, přátele, práci a hraju tu závodně hru, která je vázána na češtinu.

Lgee

Jsem spokojen v ČR

Všechny uvedené země stojí za prd, přijatelná je jakž takž Kanada, ale bydlet bych tam rozhodně nechtěl.

paul1

Jsem spokojen v ČR

Asi USA, ještě jsem tam nebyl. Máme tam nějaké známé, tak na čas by jsem tam odešel, ale natrvalo ne. Natrvalo bych bral Švýcarsko, mám tam příbuzné.

Drap

Jsem spokojen v ČR

Proč bych měl emigrovat?

Školníšprtka

Jsem spokojen v ČR

Malvína

Jsem spokojen v ČR

Byly doby, kdy bych si jasně vybrala USA. Vždy jsem toužila tam žít. Dnes, po tom, co se tam děje, s nástupem Bidena, bych raději zůstala zde.

GM

Jsem spokojen v ČR

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

_136, prečo práve tieto 4 štáty?

led

6 možností na anketovú odpoveď a vy tú poslednú, najdôležitejšiu „jiná odpověď“ nevyužijete. To sa nerobí, ak nechcete mať skreslenú anketu.

„Jiná odpověď“
Aj keď nie ste spokojní v ČR a nechcete ísť do ponúknutých štátov…
Aj keď ste spokojní v ČR a necete využiť ponuku menovaných 4 štátov, ale chcete ísť žiť do iného štátu…

vidíte možností je viac.