Kelt

Do jaké/které věkové skupiny patříte? Je vám -náct, -cet, -sát, nebo mimo?

Oldřich Nový to v jednom filmu řekl, že je mu … cet let. A jak je to u Vás. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Jiný věk

Další odpovědi
Rokio

je mi ... cet let

Jan Kunčar

je mi ... sát let

A nestydím se za to.

ivzez

Jiný věk

444.

Arne1

je mi ... sát let

Mc Merkurion

Jiný věk

… stále mlád …

aliendrone

Jiný věk

Věková kategorie? Xixixi, to NEVÍŠ, že aliendrone je VĚČNÝ? (pokud se nenachází v Žitný) ;) :D :D

jepik

je mi ... sát let

marci1

Jiný věk

Je mi .. set let 🙂

Slecna 007

je mi ... cet let

Je mi 44 🙂

Zdroj: Občanský průkaz a taky maminka řikala

quentos

je mi ... cet let

za týden 36

dasman

je mi ... cet let

aliendrone

marci1>>> Píše se dvaCet, nikoliv dvaSet. ;) :D
Tímto jsem Vám nadělil CELÝ život před sebou. Neděkujte, díky tomu budete mít ještě MNOHO příležitostí mě za to proklínat. :)

A vůbec – víte čeho jste se DOPUSTILA? Chcete konkurovat Její Excelenci led a to je NEODPUSTITELNÉ! Copak nevíte jaké jsou ženské potvory a bestie mstivé a že konkurenci prostě NESNESOU? ;) :D :D

Rokio

Mc Merkurion: To zrovna.
ivzez: Originální odpověď. Moc vtipné. Hned po přečtení jsem se asi tři minuty v kuse smál.

Mc Merkurion

… člověk je tak mladý, na kolik se cítí, že i 23 je proti němu stařec …

Arne1

ivzez: kecáš 🙂

ivzez

Proč myslíte?

aliendrone

ivzez>>> viz poslední odstavec komentáře pro marci1. ;) :D

ivzez

jako byste nevěděl, že čarodějnice mohou žít téměř věčně.

A co má poslední odstavec určený marci1 společného se mnou? Já se přece nepokouším Led konkurovat (před tím mě chraň PánBůh!). Je to spíše naopak, ovšem nepříliš vydařené.