jirka F

Děláte z jablek mošt nebo i jiné pochutiny?

Odpovědi
Smack

Jabka cukr kvasnice = kriminální chlast.

Disraeli

Buchty, žemlovku, štrúdl, sušená jablka,,…

Drap

Ano, i kompot, sirup, dříve i dětské přesnídávky, zmrzlinu, celou sezonu štrůdl, křížaly atd.

da ny

Ne.
Pokud je úroda, dostanu od známé zarestovaná, strouhaná jablka (peču koláč, bábovku, jsou součástí těsta) nebo přesnídávku/po­vidla. Kompot dělávám i z kupovaných, žemlovku, závin, pyré apod.

Emefej

Ano, nechávám je projít kvašením a pak destilací.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

Namoštovat, dosladit, vykvasit, vypálit. 80 procent odvedla rostlina. Zbytek musiš ty.
Calvados je velká dobrota