zjentek

Dělá generál Petr Pavel taky nějaké bojové sporty?

Víme, jin jang v nerovnováze tlačí k závisti, sobectví, býti fyzicky zanedbaný a přitom disponovat dovedností dokonale tlouci ústy je tedy podceňované kruté nebezpečí pro celou zájmovou skupinu/společnost. Stoupám-li duševní cestou příliš vysoko, musím tamtéž stoupat stejně i fyzicky. Přece jde o vedení celé země, plné jiného života. Na př. Zeman- no comment. Ovšem nyní se otevírá nová šance, vážně šance pro lidskou důstojnost, pramenící z vyváženého zdraví. Děkuju.

Odpovědi
paul1

Jako voják asi něco dělat musel.

Jiří Bohumil

Fyzické zdraví ještě neznamená, že je člověk i duševně „na výši“. Jako důkaz může být od nás nedaleko sídlící ústav pro mentálně postižené. Každý den mohu vidět fyzicky celkem dobře vyvinuté, ale duševně mimo. 🙂

marci1

Bojové ne. Dělal a dělá sporty jako sjíždění řeky na kajaku (viz odkaz), kde si vyfotil aligátora, skoky padákem, bruslení s manželkou apod. Vypadá to, že se udržuje v dobré fyzické kondici a zřejmě je i v pohodě, údajně na své podřízené nikdy nezvyšoval hlas. V 61 letech neužívá žádné léky. 😄
https://mocr.ar­my.cz/scripts/de­tail.php?id=8169­1&tmplid=527
Citace z článku u příležitosti odchodu P.P. do civilu v r. 2018:
„Generál Pavel není zkrátka plechová hlava nebo guma, kterých je v české armádě stále dost – vysoké důstojníky a některé generály nevyjímaje – a kteří na podřízené jen šlapou, zatímco před nadřízenými či politiky se servilně hrbí,“ konstatuje jeden z důstojníků armádního velení. 😄
https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/petr-pavel-nedavny-prvni-vojak-severoatlanticke-aliance-odch/r~62a79f7­8f3dc11e8b7c1ac1f6b220e­e8/

Zedon Demoxi

Pro rozvoj stabilního zdraví je nutné vyvážit aktivitu a cvičení. Uvolněný duch je to nejlepší, co přinese pohodlí. Můžete si naplánovat vyvážení aktivit pro sebe.
snake io

michaelarrin

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Paul, no, právě, že nemusel.