Altair-AC

Co znamená v angličtině Don't mind me? Já to nikde nenašel…

Nejlepší odpověď
quentos

Něco jako „nevšímej(te) si mě“. (Užívá se, chcete-li se omluvit za svou přítomnost a pobídnout adresáta, aby bez ohledu na vás pokračoval v tom, co dělá.)
Pravidlo číslo jedna, když chci něco přeložit, uvedu maximální možný kontext. U této fráze je naštěstí význam poměrně jednoznačný.

Zdroj: https://www.co­llinsdictiona­ry.com/dictio­nary/english/dont-mind-me

themerin

nevadí mio to, nevadí mě

quentos

… když něčemu nerozumíš, tak se do toho necpi, já se taky necpu do tvýho fotbalu…