fira

Co říct o povodňových turistech, kteří jezdí po zaplavených oblastech a fotí si neštěstí druhých?

Nejlepší odpověď
roxy52

Taky se mě to nelíbí,ale pořát je to lepší,než ty kteří nefotí,ale rovnou vykrádají.To je u mě hyenismus.

Další odpovědi
anonym

Nelíbí se mi to,ještě horší je číst různé internetové diskuze o povodních.Nechápu jak mohou být někteří lidé tak zlí a sprostí.

anonym

Už jsou první případy rabování.

roxy52

Za tohle bych snad sekala ruce.