Robin Hofer

Co mám dělat, když se bojim mamce říct o pětce?

prostě nedokážu mamce rict pětku a ty pětky jsou dost casto protože máme zlou učitelku z čj a dává pětky za každou kravinu a když dostávám několik pětek třeba 2 za den tak je pak těžký to říct rodičům jak mám rict rodičům ze mám 5

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Disraeli

Postav se strachu a popásuj se s tím. Tohle není konec světa. Na světě bylo a je dost problémů, bída, hladomor, žízeň, strádání, války, kriminalita, předčasná úmrtí, nemoci, příkoří, nespravedlnosti,.. Nějaká pětka nic neznamená. Ani v lidském, ale ani životním/exis­tenčním měřítku.

Vyřeš to. První to příznej (a vysvětli), pak to naprav, pokud tě to trápí.
Pokud jsou pětky a postoj učitelky skutečně neoprávněné, tak zburcuj školu, sestav vzbouřilce, školní radu, sepište stížnost/protest, zajděte za tou učitelkou i za ředitelem (a pokud by to nestačilo, tak třeba ještě výš). Něco jako odbory a iniciativa jsou dobrá věc. Dají ti ochranu, moc a pravomoci.

Další odpovědi
agentpv

řekni mamince: „Mamí dívej jak umím počítat do sedmi: 1, 2, 3, 4, 6, 7.“
A maminka řekne: „A kde máš pětku?“
A ty odpovíš: " … v žákovské …"

JežíšKristus

Řekni jí že jsi dostal pětku a že se jdeš učit.

quentos

Ty pětky jsou oprávněné, neboť tvůj písemný projev je příšerný. „Říct pětku“? To ani není česky.
„Mami, dostal jsem pětku.“
Anketa je nesmyslná. Zakládat ankety tu není povinnost.

Kazatel

Když jí to nedokážeš říct, tak jí to ukaž. V žákajdě to jistě bude a nakonec se to stejně dozví.

Emefej

agentpv

žákovská = žákovská knížka, dřív to byl papírový sešitek do kterého se psaly známky a poznámky. Dnes nevím co máte. Aplikaci Bakalář?

elkon

Místo psaní dotazů se pořádně uč a nesváděj to na učitelku.