dust8

Co člověka přemluví, aby si přestal honit ego?

Odpovědi
plebs

Na př. když z tajných služeb uniknou předem tajné informace / naruší vyšetřování /, anebo když elitní novinář Janek má a nemá důkazy.
Je to aspekt a poblouznění k uspokojení potřeb prostě psyché duše.

elkon

Nic, je to vrozená vlastnost, kdo se rád předvádí, tomu to nerozmluvíš.

GM

Možná když si pořádně nabije hubu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Asi vysokoškolské vzdělání, to pomůže vždycky… Buďto úplně nebo alespoň částečně to ego zkrotí. No a jinak, pokud se podaří dosáhnout mimořádného úspěchu, pak ego taky „slábne“.