dust8

Co by si měl bezdomovec napsat na ceduli, aby vybral co nejvíce peněz?

Nejlepší odpověď
marci1

Není to jednoduché vymyslet něco věrohodného,co zabere. Dělat slepého už neletí.
Aby nedopadl jako bezdomovec, který si tam napsal: Mám AIDS a chtěl bych si ještě užít. Fungovalo to. Až jednou mu jedna žena nabídla, že mu dá věci po manželovi. Nakonec u ní doma měli sex. Muž se jí poté zeptal: Tobě nevadí, že mám AIDS? Odpověděla mu: Nevadí, já ho mám taky. 🙂

Další odpovědi
Hufnágl

Prosím o poskytnutí příspěvku na rekonstrukci kontejneru.

Kepler

Už práci nedostanu, tak mi dejte aspoň na krabičák, nebo jinak hned umřu!
Nebo by se mohl postavit vedle bankomatu s transparentem: ZDARMA VYŤUKÁM VÁŠ PIN, jak to udělal Olda Kaiser.

zjentek

„Byl jsem upřímný a tak mě to semlelo… je mně to líto, obtěžuji upřímně nerad.“

quentos

Jako tuhle jedna vych*anka: Jsem nemocný, postižený a potřebuju nutně x Kč na cestu do… .

da ny

Pokud nemá nějaký typ důchodu.
Každý bezdomovedc se nespoléhá na žebrotu. Jiný je vděčný, pokud mu zakoupím
nějaké jídlo. Někdy tuto: „Jsem líný, nic mimnedávejte.“

elkon

Že shání práci.

hapiky

Potřebuji ještě pár kaček , abych mohl stavět.