Daniel727272

Chci se zeptat jak přírodně proti roupum má někdo zkušenosti

Má někdo nějaké rády jak bojovat proti roupum přírodně

Nejlepší odpověď
da ny

Na „roupy“, je nejlepším „lékem“, práce 😛
Aktivita, zaměstnat se, nebo jít spát.
Se žádnými roupy problém nemám. 😉
.
Pro očistu těla přírodní cestou můžete užívat bylinky. Tyto bylinné komplexy obsahující ořešák, černý pepř, saturejku, černuchu a pod. Jejich působení je tedy podpůrné. Nejčastějším parazitem postihující člověka, hlavně děti, je roup dětský
BENU: Parazity v těle:
https://www.be­nu.cz/detail-dotazu/parazity-v-tele-f4k91
https://www.muj­lekarnik.cz/rou­py/

Další odpovědi
Drap

Pojídat česnek ve velkém, pomáhá i medvědí česnek a pokrmy z něj. Chce to ovšem vyvarovat se všech cukrů a sladkostí. Nepomůže ale jednodenní kůra.

zjentek

Ájurvéda: HODNĚ kurkumy (pudr) s troškou medu na kašičku. A je po nich. A taky po všech ostatních parazitech v trávícím traktu. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ Zaručeno. Zkušenost. 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️

(Med zde slouží jako nosič účinné látky, aby se dostala přesně kam je třeba, zde konkrétně do traktu parazita.)

Rokio

Vytáhnout si rukávy a začít makat.

da ny

Ony i ty přírodní „cesty“ mohou mít svá rizika, nežádoucí účinky, alergizující (med, bylony, kurkuma aj.)

„Doporučené dávkování kurkumy zatím nebylo stanoveno. Nicméně odborné studie, které ověřovaly prospěšné účinky kurkumy, účastníkům dávkovali 500 až 2000 mg prášku z kurkumy (0,5 až 2 g) nebo 150 až 250 mg samotného kurkuminu denně.
Tato množství se považují za prospěšné, a zároveň bezpečné pro každodenní užití.“
https://www.blen­dea.cz/profil-kurkuma/