jirka F

Čicháte teď nějak více k jarním květinám?

Všude to začíná pomalu ale jistě kvést nasáváte do nosu nějak ty všechny typy vůní květin.Víte jak to myslím.

enicháte teď nějak více k jarním květinám?

Nejlepší odpověď
annas

Mám či měla jsem na zahradě obrovský koberec fialek. Nádherný pohled na kvetoucí a voňavé kytičky.

Rovněž obdivuji voňavé hyacinty,, občas sním sedmikrásku – posiluje plíce – či pampelišku . játra.

Jinak stále kvete fialová a bílá čemeřice, k té nečichám, protože je jedovatá, ale obdivují její krásné květy.

To je všechno, protože tulipány teprve začínají vylézat ze země. . Samozřejmě kvetoucí stromy také nádherně voní. .

Jaro je krásné, protože zelená působí radostně, stejně jako potěší vůně i barevnost květin. .

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, na podzim už jarní květiny žádné nejsou. Když člověk vidí pěknou kytku, nebo květ, rád si přivoní.

dudu

U nás nasazuje na květ šeřík a dokonce už ze země raší konvalinky. Přivonět si ke kyti potěší a současně si ověříme čich zdali nám náhodou nesedí za krkem ten hajzlík koronavirus.

jirka F

annas: No jo je to znát u nás v orlických horách teď krásně kvete mahonie cesmínolistá a krásně voní.

annas

U sousedky září zlatý dešť, ten nám uhynul. Ale pohled na plochu fialek byl opravdu nádherný.

Začaly rašit ibišky, lístečky omrzly, chodím se dívat, zda puknou odněkud z nižší části prutů.

Sice podzim je také krásný, ale barvy jsou

dudu

Zřejmě se jedná o Zlatici převislou.