Rokio

Bylo by vhodné, kdyby náš stát vynakládal příspěvek 300 Kč pro černochy, kteří mají nižší příjem, než je minimální mzda?

Příspěvek by stát každému členu negroidní rasy dával jednou za měsíc, který splňuje dané podmínky. Platili by to majetní a vyšší střední třída odvodem ze mzdy a vyšší daní z podnikání.

Člověk, který je černoch, by se prokazoval svým souhlasem, že patří do černošské rasy a podle vzhledu. Posoudil by to úředník podle občanského průkazu a jeho zhlédnutím. Žádost by se podávala na úřadu práce.

Jaký máte názor na můj nápad? Podle mě by si EU myslela, že jsme více sociální národ a poslalaby nám dotaci na uskutečnění dalších podobných nápadů.

Nejlepší odpověď
elkon

Další hovadina.

Další odpovědi
klob1

Jako by nestačilo, že se tu živí cizí okupanti a naši lidé při tom živoří.

anonym

300 kč je velmi málo za ten rasismus, který tu musí zažívat.

cochee

Stačí, že jsou vynakládány příspěvky pro Romy. Teď úplně vynechám aspekt rasismu či nerasismu. Není vůbec třeba řešit těch pětapůl černochů, kteří zde žijí, nadto – zdejší černoši nemají příjem pod minimální mzdou, jsou to vesměs lidé, kteří zde studovali VŠ a rozhodli se zde zůstat, takoví lidé jistě mají nadstandardní příjmy. Jak tě vůbec napadlo, řešit věc, která se zde týká snad deseti lidí a to přeháním?

Drap

Chceš diskriminovat většioou populac To je ale tresté.

cochee

Daeva, kolik znáš osobně českých černochů? A kolik z nich zde zažívá tak nepředstavitelné utrpení kvůli rasismu?
Nes*r si do huby.

plebs

Disraeli podívejte se do historie co předváděli nyní humanitní a ochraňující lidská práva Evropané v Africe po dlouhá staletí pro svoje blaho.
Na př. v Kongu vesnice nesplnila normu byla vypálena mužům usekány hlavy hlavy pověšeny na kůly děti a ženy ukřižovány.
Rozporcování Afriky 14 ti Evropskými státy převážně drancovat, otročit vyvážet suroviny do Evropy ano to se provádělo a nyní staví ostnaté ploty a obušky nahání zpět, jedná se o Afriku nikoliv o vnucování demokracie směrem na východ.

Rokio

Daeva: Já k nim ale rasistický nejsem. Nebo snad ano? Podpora určité skupiny obyvatel není rasismus, ale tzv. vyrovnávací akce, pokud je nějak znevýhodněna.

cochee

Termín vyrovnávací akce sis právě vymyslel. Na tohle je termín dávno zaveden. Nazývá se to pozitivní diskriminace. Vygůgli si. Pokud ti to není jasné – proč by tento příspěvek měli dostat jen černoši a ne všichni pod minimální mzdou bez ohledu na barvu? Viz totéž píše níže Disraeli.

Pepa25

Samozřejmě, že jsi rasista – různé podmínky pro různé lidi jen na základě rasy je rasismus jak vyšitý. Opakovaně na to upozorňuji. Proč to nechápeš?

anonym

Nikdy jsem neřekl, že Vy jste.

Rokio

Daeva: Děkuji. Opravdu se necítím být rasistou.

Disraeli

Tohle je hlavně diskriminace a neopodstatněné zvýhodňování na základě rasy.
Vyrovnání za co? A čím je kdo znevýhodněný? Znevýhodnění by byli právě všichni ti, co by podobné výhody, protekce a věci zdarma/za nic neměli…