dust8

Bojíte se, když je dnes pátek třináctého?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, protože...

…špatná zpráva už dorazila. Zavolala mi doktorka a sdělila blbou diagnózu.

Další odpovědi
annas

Další odpověď

Vím, že je dnes pátek 13., ráno jsem si tento den připomněla bez kalendáře poslechem ČRo.

Den jako den, sice je venku nepříjemně, fouká vítr, je mlhavo, proto je lepší sedět v teploučku.

Včera jsem měla smolný den, i když to nebylo 13. Smůla si nevybírá, štěstí možná ano, proto na mě nepadlo.

led

Další odpověď

Tak to si musím z archívu vybrať československú komédiu „V piatok, trinásteho…“ z roku 1953.

Drap

Ne, protože...

Ne, měl bych?

paul1

Ne, protože...

Je to v podstatě den jako každý jiný, i když se k němu vážou všelijaké pověry. Zkusil jsem dnes jak funguje, když jsem šel na nákup, dal jsem si sportku. Tak uvidíme, možná to vyjde.

Kelt

Ne, protože...

Ne, protože nejméně jednou v roce vyjde pátek na třináctého.

marci1

Ne, protože...

Každý den se stane něco hezkého i něco méně hezkého. V tom druhém případě se to zase spraví. 🙂

Lucyfer

Ne, protože...

Už dávno ne. Je to jen pověra, těmy se nezabývám… Myslím si, že je to den jako každý jiný, s číslem 13 nemám problém a celkově, když mi někdo řekne třeba „pozor, ať tě nepodmetu, jinak se nevdáš“, podle mě záleží, nakolik tomu věříme… A to pak ovlivňuje náš život. Vidíme to kolem sebe… Takže asi tak.
To samé černá kočka přes cestu a podobné…
(To zvíře prostě jen někam jde.)

Tomáš1234

Ne, protože...

ta nejhorší věc se mi stala v pátek čtnáctýho, takže asi tak …

Mc Merkurion

Ne, protože...

… ne, nemám proč, v pátek třináctýho jsem se ženil, a zatim cajk, horší datum pro mne bude 11.11.2020 >>> to už nezapomenu …

Rokio

Ne, protože...

Ne, protože dnes se mi v práci dařilo (splnil jsem normu), nepršelo a nestalo se mi žádné neštěstí.

Roman71

Ne, protože...

nejsem pověrčivý. Je to den jako kterýkoliv jiný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

pro „Kepler“ připojuji se k „marci1“ a přeji brzké uzdravení

Lucyfer

Přijde mi, že „pátek třináctého“ je jenom výmluva. Když se nám něco špatného děje… Ať to máme na co hodit.

marci1

Ad: „Kepler“: Brzy se uzdrav. ♥

Kepler

Děkuji paulovi i marci za přání.