zvonisek

Bojíte se budoucnosti? Myslíte si, že bude dobrá nebo špatná?

Odpovědi
Gus_Fring

To, jaká bude, ovlivníme pouze my. Samozřejmě, zítra může vybouchnout vesmír a tak, ale bude předpokládat, že se to nestane. Takže, ať bude jakákoliv, můžeme za to my.

Líbí se mi citát Alberta Einsteina: „Budoucnosti se nebojím, stejně brzy přijde.“

Ametyst

Nebojím se nikoho a ničeho. Vidím, že bohužel kráčíme tam, kde už jsme jednou byli. Takže špatná.

Drap

Nebojím, nebylo by to k ničemu dobré. A i když bude budoucnost zřejmě špatná, tak pořád a v každou chvíli se může ještě zhoršit.

elkon

Budoucnost si každý zařídí sám svým chováním a svými činy. Jak se zpívá v jedné písni „jaký si to uděláš, takový to máš“. Aneb, kdo se přičiní, ten se má.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.