cvikra

ZTRATIL JSEM VÝUČNÍ LIST KDE JEJ MŮŽU ZNOVU ZÍSKAT

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Získáš ho tam, kde jsi ho získal.

Další odpovědi
Disraeli

Na škole, kdes ho obdržel a kde si studoval. Pokud už je to delší doba a škola ho už nemá v arch. dokumentaci, tak je třeba se obrátit s žádostí na okresní archiv, kde by to měli mít uschováno (ale až potom, co zkusíš tu školu… je pravděpodobnější, že bude tam… pokud škola zanikla nebo tam vznikla nová škola – tak je třeba podat tu žádost tam, nebo jinak opět v tom státním okresním archivu).

Žádost na školu — a když tam nebude, tak žádost na okresní archiv. Připrav se, že to bude stát nějaký symbolický poplatek (do 100 Kč) a taky to bude dost možná na dvě návštěvy. Jednou žádost a oni si to zaznemenají a později vyhledají a v další návštěvě ti topo zaplacení předají.